1259680824

Výše limitu minimální objednávky a dopravné
S platností od 1.3.2016 se mění výše minimální hodnoty objednávky a dopravné. Podrobné informace  pro ČR naleznete zde pro SK naleznete zde.

Termíny dodání zboží
S platností od 15.10.2014 se upravují podmínky dodání příchozích objednávek. Podrobnější informace pro ČR naleznete zde a pro SK naleznete zde. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně rozvozu zboží nás kontaktujte zde.

Moderní skladování
Více než 4,000 m2 moderních skladovacích ploch umožňuje udržovat dostatečnou skladovou zásobu více jak 4,000 nejžádanějších skladových položek, které je na přání zákazníka možno doplnit dalším sortimentem na objednávku. Řízení a optimalizace skladových zásob zabezpečuje trvale vysokou úroveň vykrývání dodávek. Kvalifikovaný personál zajišťuje kompletaci a vyskladňování objednávek, určených zákazníkům z celé ČR.

Dostupnost sortimentu
Sortiment výrobků od více než 200 dodavatelů z celého světa poskytuje záruku kompletního uspokojení potřeb zákazníků v oblasti obalových spotřebních materiálů, jednorázového nádobí, a čistících, úklidových a ochranných prostředků. V naší nabídce je „vše co potřebujete“ pro Vaše vlastní podnikání. V sekci webu Kategorie produktů se o tom můžete přesvědčit.